دختری که با تولید برگه زردآلو آفتابی به موفقیت رسید

برگه زردآلو به عنوان تامین کننده بهینه انرژی
برگه زردآلو آفتابی متعلق به چیزی است که به عنوان میوه خشک شناخته می شود و  در یک فرآیند خشک کردن خاص در گیاهان خشک کن خشک می شود و آنها واقعاً بسیار سالم هستند و انرژی جدیدی ارائه می دهند.

در این شکل، برگه زردآلو حتی انرژی بیشتری نسبت به میوه های خشک نشده تامین می کند و محتوای مواد مغذی آن پنج برابر بیشتر است.

با این حال، هنگامی که خشک می شوند، کمی ملین نیز شناخته می شوند و زردآلو در اصل از چین آمده و اکنون در بسیاری از کشورهای جنوبی کشت می شود.

میان وعده سالم برای این بین
برگه زردآلو را می توان به عنوان یک میان وعده سالم بین وعده های غذایی استفاده کرد و آنها شیرین هستند و برای رفع هوس خود برای چیزهای شیرین لزوماً نباید دست به شکلات بزنید.

شما همچنین برای بدن خود کار خوبی انجام می دهید زیرا برگه زردآلو بسیار سالم است و برگه زردآلو نیز یک میان وعده خوب و سالم برای کودکان است.

برگه زردآلو

برگه زردآلو ظروف را تصفیه می کند
همچنین می توانید از برگه زردآلو برای پخت و پز استفاده کنید.

چه با گوشت، ماهی، سس یا سالاد، طعم خوب زردآلو به غذاها حس مناسبی می دهد یا خوب و کوچک خرد شده یا به سادگی کل میوه را به ظرف اضافه کنید و متوجه خواهید شد که غذای شما چقدر میوه ای و تازه خواهد بود.

انواع غذاهای بسیار خوشمزه و لذیذ وجود دارد که حتی در اینجا در آلمان شناخته شده نیستند، فقط باید آنها را امتحان کنید و کمی تنوع را وارد آشپزخانه خود کنید اما آنها همچنین به عنوان دسر، کیک، بستنی یا بستنی یا به تنهایی بسیار خوشمزه هستند.

زردآلو بدون سولفور و خشک
اگر بسیار سالم غذا می خورید و همچنین به تولید غذاهای مختلف توجه می کنید، پس باید برگه زردآلو بدون سولفور را ترجیح دهید.

اگرچه اینها دیگر رنگ زردآلوی زیبا را ندارند، اما قهوه ای مایل به قهوه ای هستند، اما فاقد هرگونه مواد نگهدارنده هستند.

در ابتدا ممکن است کمی به آن عادت کنید، اما واقعا خوشمزه است.