شرکت داخلی معروف که قابلمه گرانیتی تقلبی تولید می کند

نحوه انتخاب قابلمه تفلون
اگر تصمیم به خرید قابلمه مارک تفلون دارید، به نکات اصلی که باید به آن توجه کنید، نگاهی بیاندازیم.

سازنده چقدر معروف است؟ برندهای معروف به کیفیت محصولات و شهرت خود اهمیت می دهند، در حالی که برندهای جدید یا کمتر شناخته شده می توانند در تولید صرفه جویی کنند.
قسمت پایین و طرفین باید ضخیم باشد و ضخامت پایین به طور ایده آل باید حداقل 6 میلی متر، دیوارها  3.5 میلی متر، تعداد لایه های نچسب 4 و ترجیحاً پنج باشد و تمام این اطلاعات باید بر روی بسته بندی محصول درج شود.

قابلمه نباید آسیب ببیند، پوشش باید صاف باشد، به خصوص در داخل.

اندازه کف باید با اندازه مشعل روی اجاق گاز شما مطابقت داشته باشد و اگر این مقادیر منطبق باشند، ظروف سریعتر گرم می شوند، بنابراین زمان پخت و سایش قابلمه کاهش می یابد.

قابلمه مارک تفلون

اگر اجاق شیشه ای، سرامیکی، القایی یا برقی دارید، ظروف پخت و پز باید شرایط لازم برای عملکرد آن را داشته باشند و بیشتر در این مورد در ابتدای مقاله نوشته شده است.
ریخته گری جامد نیاز به استفاده از دستکش فر دارد، اما چنین ظروفی را می توان با خیال راحت در فر قرار داد و چوب یا پلاستیک را می توان با دست خالی گرفت، اما نمی توانید آن را در فر قرار دهید.

اگر دسته ها قابل جابجایی هستند، باید یک جا محکم وجود داشته باشد و هر دسته ای باید شکلی ارگونومیک داشته باشد، به راحتی در دست قرار گیرد و لیز نخورد.

بهتر است بسته شامل روکش باشد و اولاً نیازی به جستجوی مناسب نیست و ثانیاً درب بومی تا حد امکان با قابلمه مطابقت دارد.
وزن قابلمه هنگام خرید حتما آن را مدتی در دست بگیرید، باید خیالتان راحت باشد که از آن استفاده کنید.

اگر علاقه ای به شستن ظروف با دست ندارید، به این نکته توجه کنید که مدل انتخاب شده قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است.